שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חתונת בוטיק

בתקופת הקורונה למדנו שמעט הוא הרבה פעמים יותר. אז נכון, אולי החתונה שלכם לא תהיה חתונת ענק נוצצת ויוצאת מגדר הרגיל בתקופה הזאת, אבל היא בהחלט יכולה להיות הרבה יותר אישית וייחודית אם תתנו לה הזדמנות.

האם חתונת בוטיק יקרה יותר?

עבור רבים צמד המילים "חתונת בוטיק" מעלה אסוציאציה של חתונה יקרה המורכבת מאלמנטים ושירותים ברמה הגבוהה ביותר שאפשר. אבל בפועל, חתונות בוטיק נבדלות מחתונות רגילות, לא תמיד בגלל עלויות, אלא דווקא בזכות הייחוד שלהן. מה שכן, העובדה שישנם פחות מוזמנים מאפשרת להשקיע באיכות גבוהה יותר, ואולי זו הסיבה לחשוב שסוג זה של חתונות יהיה יקר יותר. 

מה היתרונות של חתונות בוטיק?

לחתונות בוטיק יש המון יתרונות שהופכים אותן לבחירה מועדפת, בתקופת הקורונה וגם לפניה:

חתונה ייחודית שמבוססת על האישיות שלכם 

חתונות בוטיק עשירות בנגיעות אישיות שהופכות אותן להרבה יותר ייחודיות. הסגנון, המקום והתחושה של האירוע מוכתבים על ידי האישיות של בני הזוג ולאו דווקא על פי "מה שנהוג". האווירה אינטימית ונעימה, כך שכולם ירגישו בנוח להיות הם עצמם, מבלי להתפשר על שום דבר. כל האורחים יהיו אנשים שבני הזוג מכירים ואוהבים והתכנון ישלב את כל הדברים החשובים להם באמת. 

עיצוב מהשורה הראשונה – איכות על פני כמות 

רוב חתונות הבוטיק כוללות עד 400 מוזמנים, מה שמאפשר לבני הזוג לבחור באיכות על פני כמות ולהשקיע בספקים איכותיים ובכל הפרטים הקטנים שיוצרים אווירה מיוחדת במינה ועיצוב מדהים. חתונת בוטיק היא הרבה מעבר לבחירת צבעים של מפות ופרחים. אנו בגרייס נעזור לכם להגדיר את הסגנון המיוחד שלכם, ונשלב בהצלחה את כל הפרטים שיגרמו לקונספט שלכם להתגבש היטב.

שמירה על ההנחיות 

המון אנשים מרגישים שהחתונות שאנו רואים בתקופת הקורונה הרבה יותר מוצלחות ומיוחדות מהחגיגות הגדולות של פעם, בעיקר כי הן מביאות לידי ביטוי את הקסם הזוגי ומקדשות את החיבור בין שני אנשים בצורה מוצלחת יותר. לכן העובדה שצריך לשמור על ההנחיות לא מפריעה ליום המיוחד שלכם, ולפעמים היא רק מעצימה אותו. בשורה התחתונה – אתם תהיו עטופים בכל האנשים הקרובים והאהובים עליכם, לפעמים פשוט לא צריך יותר. 

נשמח להיות הכתובת לחתונת הבוטיק שלכם

אנו בגרייס גם חושבים שחתונת בוטיק קטנה ואינטימית זו בחירה מאוד מיוחדת, ולכן נשמח לעזור לכם לתכנן את חתונת הבוטיק שלכם. אנו נלווה אתכם מהפגישה הראשונה, ונעזור לכם להפיק חתונה הרבה יותר בעלת משמעות עבורכם, אותנטית למי שאתם, ומעוצבת היטב. ובמילה אחת – מושלמת!

גרייס הוא המקום המושלם לאירועים קטנים – בינוניים מנצחים עד 400 איש במיקום מרכזי, עם המון המלצות חמות, שירות חם ואישי ושנים של ניסיון בתכנון והפקת אירועי בוטיק מיוחדים. נשמח לצעוד אתכם את כל הדרך עד לחופה, ולתכנן יחד אתכם אירוע מרגש, אינטימי ומיוחד!